Vánočními písněmi a příběhem o zachráněném dítěti v pondělí vyprovodili lidé z Bílovic nad Svitavou na Brněnsku patnáct a půl metrů vysokou jedli. Od konce listopadu strom ozdobí náměstí Svobody v Brně.
Město Šlapanice se obrací na své občany s prosbou o spolupráci při údržbě veřejného prostoru. V poslední době se stále častěji setkáváme s tím, že větve stromů a keřů z přilehlých soukromých pozemků zasahují do...
Kachny místo fotbalistů. Takový jen následek přívalového deště v Řícmanicích, který po sobě zanechal spoušť v podobě zaplaveného hřiště i tenisových kurtů.
Nové využití získá bývalá administrativní budova TOS Kuřim v Blanenské ulici. Vznikne tam moderní správní a vzdělávací centrum. Víme, co všechno tam obyvatelé Kuřimi najdou.
Hrušovany u Brna o víkendu otevřely vilu Bauer veřejnosti. Památku od Adolfa Loose čeká desetiletá obnova, která ji má proměnit v Loos Centrum – Vila Bauer. Obec vyhlásila i veřejnou sbírku.