Silnice mezi Kobylnicemi a Pracemi má osmou příčku v anketě o nejhorší výmol
Brněnský deník, Simona Zpěváková úterý 23.8.2016
Ilustrační foto Autor: stock.xchng
Celorepubliková anketa o nejhorší výmol zná své vítěze. Jihomoravský kraj má v první desítce jednoho zástupce. Je jím silnice u Kobylnic na Brněnsku. Spíše než silnici připomíná tankodrom, i proto spojnice mezi obcemi Kobylnice a Prace na Brněnsku obsadila osmou příčku v anketě o nejhorší výmol České republiky. Kromě rozpadlé krajnice jsou na cestě i díry, které hlavně cyklisté musí objíždět středem silnice. Dělníci sice ve středu na cestu nastříkali vodorovné značení, situaci to však nevyřešilo.
Quality Group s.r.o.Rosice nabízí volné pracovní místo na plný úvazek (HPP, práce na IČO). Pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním. ➤ HPP nebo spolupráce na IČO | pracoviště dle výběru: Brno nebo Rosice u Brna. Do naší zavedené…
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.
20.4.2026 | Město Ivančice dokončilo výstavbu nového pumptrackového hřiště, které rozšiřuje možnosti pro aktivní trávení volného času zvlášť pro mládež a dospělé. Moderní okruh za zhruba pět milionů korun vznikl jako odpověď na...