V Rebešovicích se již podruhé v tomto roce hodovalo
Novinky čtvrtek 16.6.2016
Ilustrační foto Autor: Edita Bílá
Rebešovice nemají ani tisícovku obyvatel, ale hody mají hned troje. V únoru jsou to ty „obyčejné“ ke svátku sv. Doroty, které je zasvěcena místní kaple. První týden v září se konají babské hody. A nyní v červnu jsou to hody ženáčské. Ty se konaly v pátek 10. a v sobotu 11. června. Ženáčské hody pořádali stárci a obec Rebešovice. V pátek putovali stárci po obci dům od domu a zvali na hody. V sobotu se pak sešli u obecního úřadu.
SICURIT CS, spol. s r.o.Brno nabízí volné pracovní místo na plný úvazek (HPP). Pro uchazeče se středoškolským vzděláním s maturitou. ➤ Budete technickou oporou instalačních firem a odborných partnerů, kteří zabezpečovací systémy…
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.