Obyvatelům Modřic se nelíbí znečištěné ovzduší. Bojují proti němu peticí
Brněnský deník, Martin Vérteši úterý 12.4.2016
Ilustrační foto Autor: stock.xchng
Jakmile zafouká vítr ze špatné strany, cítí obyvatelé Modřic na Brněnsku ve vzduchu zápach. Znečištění je podle místních radních velké, proto se rozhodli připojit k petici za čisté ovzduší. Největší znečišťovatelé jsou podle radnice v Modřicích tři. „Je to firma Kovolit, Vodňanská drůbežárna a místní čistička odpadních vod," vyjmenoval starosta města Josef Šiška. Petici za čisté ovzduší mohli modřičtí podepisovat na městském úřadě do pondělka. Učinilo tak zhruba pětapadesát lidí.
Quality Group s.r.o.Rosice nabízí volné pracovní místo na plný úvazek, na zkrácený úvazek (HPP). Pro uchazeče se středoškolským vzděláním s maturitou. ➤ Čistá technika, žádná byrokracie, Jste zkušený projektant, kterého baví…
Byl článek zajímavý?
Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.
6.3.2026 | Policisté chtěli v Modřicích zastavit řidiče Dacie, muž ale začal ujíždět. Do akce nakonec musel i zastavovací pás. Pronásledování nakonec skončilo v poli nedaleko Troubska.